FICKURSNYCKEL delvis guld, otydliga stämplar, Sverige, 1800-tal.

262879. FICKURSNYCKEL delvis guld, otydliga stämplar, Sverige, 1800-tal.

Längd ca 4,5 cm.
Vikt ca 3,4 gram.

Lagning. Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 4,5 cm.
Vikt ca 3,4 gram.

Lagning. Slitage.

Antal besök: 1 399