HARALD SALLBERG. Etsning. Copia efter Rembrandt, signerad.

26280. HARALD SALLBERG. Etsning. Copia efter Rembrandt, signerad.

17 x 21 cm.

Harald Sallberg (1895–1963)

Gör en kostnadsfri värdering!

17 x 21 cm.

Harald Sallberg (1895–1963)

Antal besök: 1 027