SOFFA, nyrokoko, 1800-talets slut.

262793. SOFFA, nyrokoko, 1800-talets slut.

Stoppad, tygklädd, svarvade ben, träskuren dekor. Längd 165 cm, rygghöjd 103 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 665