KERAMIKFÖREMÅL, 3 delar, stengods, Lisa Larson, Gustavsberg.

26265. KERAMIKFÖREMÅL, 3 delar, stengods, Lisa Larson, Gustavsberg.

Vas, 2 figuriner, höjd ca 7,5-15 cm.

Figurin med lagning och nagg, vas med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 780