Kanna, Blå Eld, Höjd ca 18 cm Skål, Carl-Harry Stålhane. Höjd ca 7 cm Skål, "Ritzi", Rörstrand, Längd ca 13 cm Vas, signerad. Höjd, ca 11,5 cm.
Slitage.