KERAMIK, 4 delar, Bl a "Blå Eld", Hertha Bengtson samt Carl-Harry Stålhane.

262641. KERAMIK, 4 delar, Bl a "Blå Eld", Hertha Bengtson samt Carl-Harry Stålhane.

Kanna, Blå Eld, Höjd ca 18 cm
Skål, Carl-Harry Stålhane. Höjd ca 7 cm
Skål, "Ritzi", Rörstrand, Längd ca 13 cm
Vas, signerad. Höjd, ca 11,5 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kanna, Blå Eld, Höjd ca 18 cm

Slitage.

Antal besök: 742