ARNOLD ERES. Olja på pannå, motiv från Skåne "Kivik" signerad Eres samt daterad 1969.

262627. ARNOLD ERES. Olja på pannå, motiv från Skåne "Kivik" signerad Eres samt daterad 1969.

46x55 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

46x55 cm.

Antal besök: 3 549