PARTI PORSLIN, 7 delar Kina & Japan.

26259. PARTI PORSLIN, 7 delar Kina & Japan.

4 tallrikar, 2 uppläggningsfat samt 1 mindre fat i form av fisk. Diameter 17-21 cm, längd 20-41 cm.

Nagg och skador. 1 tallrik med omfattande skador och lagningar medföljer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 870