DAVID EDSTRÖM. TILLSKRIVEN. skulptur, brons, Herman Bergman Fud.

262589. DAVID EDSTRÖM. TILLSKRIVEN. skulptur, brons, Herman Bergman Fud.

Sockel med påskrift undertill "David Edström, 1914".
Total höjd (inkl. sockel) ca 37,5 cm.

Slitage.Träsockel med märken, repor, stötmärken. Lös sockel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 410