TAKLAMPA, mässing och glas, 1900-tal.

26256. TAKLAMPA, mässing och glas, 1900-tal.

Slipad och frostat glas. Höjd ca 35 cm.

Slitage. Nagg på glas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Nagg på glas.

Antal besök: 2 285