BRÄNNARE, Primus, 1940-tal, 2 stycken.

262554. BRÄNNARE, Primus, 1940-tal, 2 stycken.

Höjder mellan 17 - 29 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjder mellan 17 - 29 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 818