LÅNGPIPA, 1918, silverinfattad.

262528. LÅNGPIPA, 1918, silverinfattad.

Nr 110, Q7 (=1918), längd 102 cm.
Proveniens; större långpipssamling.

Slitage, defekt munstycke.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, defekt munstycke.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 681