LÅNGPIPA, 1800-tal, silverinfattad.

262510. LÅNGPIPA, 1800-tal, silverinfattad.

Nr 28, längd 115 cm.
Proveniens; större långpipssamling.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nr 28, längd 115 cm.

Slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 754