LÅNGPIPA, 1826, silverinfattad.

262501. LÅNGPIPA, 1826, silverinfattad.

Nr 26, U3 (=1826), längd 96 cm.
Proveniens; större långpipssamling.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 667