RÖKELSEKAR, brons, Asien, tidigt 1900-tal.

262475. RÖKELSEKAR, brons, Asien, tidigt 1900-tal.

Höjd 33,5 cm.

Lätt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 33,5 cm.

Lätt bruksslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 324