FLASKÖPPNARE, Ducky " Firma Svenskt Tenn, 1900-talets senare del.

262472. FLASKÖPPNARE, Ducky " Firma Svenskt Tenn, 1900-talets senare del.

Flasköppnare, Svenst Tenn.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Flasköppnare, Svenst Tenn.

Bruksslitage.

Antal besök: 13 716