KANAPÉ, mahogny, grön plysch, rokokostil, sent 1800-tal.

262462. KANAPÉ, mahogny, grön plysch, rokokostil, sent 1800-tal.

Längd 170 cm.

Lösa band, 2 sömmar har gått upp samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 170 cm.

Antal besök: 911