BORD, "Roller", design Mårten Cyrén för SB Nord, 2000-tal.

262449. BORD, "Roller", design Mårten Cyrén för SB Nord, 2000-tal.

Längd 55 bredd 36, höjd 65 cm.

Slitage, fläckar och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, fläckar och märken.

Antal besök: 1 353