STOLAR, 1 par, sengustavianska, signerade ES, Ephraim Ståhl, (mästare i Stockholm 1794-1820).

262437. STOLAR, 1 par, sengustavianska, signerade ES, Ephraim Ståhl, (mästare i Stockholm 1794-1820).

Bemålade, ryggen med lotusspjälor.

Slitage, klädsel med skador och fläckar, renoverade och kompletterade, sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 12 530