SERVISDELAR, 50 delar, flintgods, "Blå Eld", Hertha Bengtsson, Rörstrand.

262403. SERVISDELAR, 50 delar, flintgods, "Blå Eld", Hertha Bengtsson, Rörstrand.

6 tekoppar med fat, 12 assietter, 16 tallrikar, 1+1+1+1+1+1 fat, 1+1+1 skålar, salt och pepparströare, grädkanna, mjölkkanna, tillbringare, tekanna, sockerskål.

Slitage, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, nagg.

Antal besök: 1 224