262403. SERVISDELAR, 50 delar, flintgods, "Blå Eld", Hertha Bengtsson, Rörstrand.
6 tekoppar med fat, 12 assietter, 16 tallrikar, 1+1+1+1+1+1 fat, 1+1+1 skålar, salt och pepparströare, grädkanna, mjölkkanna, tillbringare, tekanna, sockerskål.
Slitage, nagg.