ERIK SÄÄF. TILLSKRIVEN. Fransk gränd i höstskrud. Olja på pannå.

262365. ERIK SÄÄF. TILLSKRIVEN. Fransk gränd i höstskrud. Olja på pannå.

41 x 32 cm.
Proveniens: Kontnärens hustru Jeanne Clémentine Étienne.

Gör en kostnadsfri värdering!

41 x 32 cm.

Antal besök: 1 574