KANDELABRAR 1 par, förgylld mässing, senempire, 1800-tal.

262342. KANDELABRAR 1 par, förgylld mässing, senempire, 1800-tal.

För ett eller två ljus. Märkta "N 38".
Höjd ca 30,5 - 44 cm.

Slitage, fläckar. En original ljusmanschett saknas. Inristat nummer i botten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 30,5 - 44 cm.

Antal besök: 1 008