SOFFBORD, "Stockholm", Ikea.

SOFFBORD, "Stockholm", Ikea.
2623071. SOFFBORD, "Stockholm", Ikea.

Ek och ekfaner, skivans mått 90 x 90 cm, höjd 50 cm.

Gott bruksskick, mindre kantskav, på skivan finns ett par märken efter klisterlapp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 7 313