BORDSLAMPOR, 3 st, glas, varav en Owe Sandberg, 1900-tal.

262289. BORDSLAMPOR, 3 st, glas, varav en Owe Sandberg, 1900-tal.

Total höjd ca 26,5 - 45,5 cm.

Sliage, smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total höjd ca 26,5 - 45,5 cm.

Sliage, smärre repor.

Antal besök: 538