KAFFEKOPPAR, med fat, 2 st, porslin, "Zebra" Eugen Trost, Upsala-Ekeby.

262214. KAFFEKOPPAR, med fat, 2 st, porslin, "Zebra" Eugen Trost, Upsala-Ekeby.

Svart/vit dekor.

Glasyrkrackelyrer, missfärgningar, hårspricka, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Svart/vit dekor.

Antal besök: 4 083