FICKUR, savonett, 14k guld, E. Howard Watch Co, Boston, USA.

262132. FICKUR, savonett, 14k guld, E. Howard Watch Co, Boston, USA.

Total vikt ca 107 gram. Diameter ca 5 cm

19 jewels adjusted.

Bruksslitage, skador på urtavla. Ej funktionstestad. Monogram.

Gör en kostnadsfri värdering!

19 jewels adjusted.

Antal besök: 2 676