TRÄDGÅRDSMÖBEL, 5 del, trä/stålrör, 1960 tal.

262128. TRÄDGÅRDSMÖBEL, 5 del, trä/stålrör, 1960 tal.

Bordets diameter 80 cm.
Ihopfällbara.

Slitage/färbortfall smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bordets diameter 80 cm.
Ihopfällbara.

Antal besök: 1 437