15 st kaffekoppar och fat.
1 st sockerskål
1 st gräddkanna
1 st tandpetarhållare
2 st vas
6 st uppläggningsfat
12 st tallrikar 24.5 cm diameter.
14 st assietter
1 st kaffekanna
1 st såskopp.
Åldersslitage och bruksslitage.
Assiett med mindre nagg.
En kopp med genomgående spricka.
15 st kaffekoppar och fat.
1 st sockerskål
1 st gräddkanna
1 st tandpetarhållare
2 st vas
6 st uppläggningsfat
14 st assietter
1 st kaffekanna
1 st såskopp.
Assiett med mindre nagg.