STOLAR, ett par, Gustavianska provinsarbeten, 17/1800-tal.

262097. STOLAR, ett par, Gustavianska provinsarbeten, 17/1800-tal.

Sitthöjd 46 cm.

Slitage, kompletterade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sitthöjd 46 cm.

Slitage, kompletterade.

Antal besök: 850