BARNVAGN, tidigt 1900-tal.

BARNVAGN, tidigt 1900-tal.
262084. BARNVAGN, tidigt 1900-tal.

Längd 120, bredd 60, höjd 87 cm.

Slitage samt oxideringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage samt oxideringar.

Antal besök: 656