STEREOMÖBEL, BeoMaster RG De Luxe, 1960-tal.

262077. STEREOMÖBEL, BeoMaster RG De Luxe, 1960-tal.

Längd 156, bredd 52, höjd 68,5 cm.

Slitage, repor och fläckar, ringmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 687