LJUSSTAKAR, mässing, 5 stycken, 1900-tal.

262074. LJUSSTAKAR, mässing, 5 stycken, 1900-tal.

Titusljusstake, höjd 31,5 cm.
4-armad ljusstake, höjd 23,5 cm.
2 ljusstakar, Ystad-metall, Liljan, höjd 11,5 cm.
Lampett, Skultuns, höjd 38 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Titusljusstake, höjd 31,5 cm.

Bruksslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 951