SKOLKARTA, Sveriges, mått, vikter och mynt, PA Nordsted & Söners Förlag, Stockholm 1906.

262029. SKOLKARTA, Sveriges, mått, vikter och mynt, PA Nordsted & Söners Förlag, Stockholm 1906.

Tredje upplagan.
Ca. 157x119 cm.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tredje upplagan.
Ca. 157x119 cm.

Slitage, skador.

Antal besök: 1 063