OVALT SLAGBORD, 1900-talets första hälft.

261903. OVALT SLAGBORD, 1900-talets första hälft.

Slagbord, massiv ek.
Uppslaget 146 x 105, höjd 72,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slagbord, massiv ek.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 877