BENGT AMUNDIN. "Kosmiskt rum", brons på träsockel, signerad.

261835. BENGT AMUNDIN. "Kosmiskt rum", brons på träsockel, signerad.

Höjd inkl. sockel ca 18 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd inkl. sockel ca 18 cm.

Slitage.

Antal besök: 3 892