ROCKHUVUD samt ålskinn, 1800-tal.

261822. ROCKHUVUD samt ålskinn, 1800-tal.

Längd ca 79,5 cm.

Slitage, skador. Ålskinn ej utvikt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 79,5 cm.

Antal besök: 1 240