PALL, teak och stålrör, 1950/60-tal.

261818. PALL, teak och stålrör, 1950/60-tal.

Trebent, märkt Made in Denmark. Höjd 45 cm. Diameter 30 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 3 724