NAPOLEON FRANK. 1909-1988, olja på duk," Blekinge skärgård ", signerad.

261765. NAPOLEON FRANK. 1909-1988, olja på duk," Blekinge skärgård ", signerad.

52 x 57 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

52 x 57 cm.

Antal besök: 4 649