CARL KYLBERG. "Synderskan" (efter Charles Sorlier), färglitografi, präglingssignerad och numrerad 94/375.

261729. CARL KYLBERG. "Synderskan" (efter Charles Sorlier), färglitografi, präglingssignerad och numrerad 94/375.

44x56 cm
CH. Sorlier, Grav Lith.
Charles Sorlier 1921 - 1990
Carl Oscar Kylberg 1878 - 1952.

Gulnad.

Carl Kylberg (1878–1952)

Gör en kostnadsfri värdering!

44x56 cm
CH. Sorlier, Grav Lith.
Charles Sorlier 1921 - 1990

Gulnad.

Carl Kylberg (1878–1952)

Antal besök: 3 290