TRÄLEKSAKER, ca 24 delar, bland annat Brio, Gemla och Micki. 1900-talets senare hälft.

261720. TRÄLEKSAKER, ca 24 delar, bland annat Brio, Gemla och Micki. 1900-talets senare hälft.

Bla Bondgård, Labyrintspel, Kultavla, Byggklossar.
Mestadels trä.

Slitage, Skador, Ej fullständigt genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mestadels trä.

Antal besök: 1 311