261706. OSKAR POPP. TILLSKRIVEN. ”AKVARELL BÅTAR PÅ CAPRI”. Inramad i en passepartout, omkring 1950. Signerad O. Popp.
Signerad och inskriven nedre högra, mgl. Oskar Popp (1875 -?) Ålder omkring 1950, originalram.
Blad välbevarad, ram med de minsta tecken på ålder.