OSKAR POPP. TILLSKRIVEN. ”AKVARELL BÅTAR PÅ CAPRI”. Inramad i en passepartout, omkring 1950. Signerad O. Popp.

261706. OSKAR POPP. TILLSKRIVEN. ”AKVARELL BÅTAR PÅ CAPRI”. Inramad i en passepartout, omkring 1950. Signerad O. Popp.

Signerad och inskriven nedre högra, mgl. Oskar Popp (1875 -?) Ålder omkring 1950, originalram.

Blad välbevarad, ram med de minsta tecken på ålder.

Gör en kostnadsfri värdering!

HannoVerum
Antal besök: 1 764