STAFFLI, "Becker" samt KAMERASTATIV, 1900-talets första hälft.

261695. STAFFLI, "Becker" samt KAMERASTATIV, 1900-talets första hälft.

Båda delar med justerbar höjd. Höjd på bild ca 126 - 152 cm.

Slitage, märken, repor, fläckar. Staffli med ben som slagit sig.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 759