RING i sterlingsilver, förgylld dekor, besatt med diamant om ca 0,02 carat, Hans Henrik Nygaard, Viby, Danmark.

261671. RING i sterlingsilver, förgylld dekor, besatt med diamant om ca 0,02 carat, Hans Henrik Nygaard, Viby, Danmark.

Vikt 9 gram.
Storlek 17/54.
Stämplad HHN, 925.

Bruksskick.
Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vikt 9 gram.
Storlek 17/54.
Stämplad HHN, 925.

Bruksskick.
Repor.

Antal besök: 1 609