ÖRHÄNGEN i 18K gulguld med rosatonade pärlor, ett par, Guldvaruaktiebolaget G. Dahlgren & Co AB, Malmö.

261665. ÖRHÄNGEN i 18K gulguld med rosatonade pärlor, ett par, Guldvaruaktiebolaget G. Dahlgren & Co AB, Malmö.

Örhängen i 18K gulguld med en rosatonad pärla (saltvattenodlade) vardera samt sten i vitguldsfattning. Skruv.
Längd ca 10 mm.
Vikt 2,6 gram.
Stämplade GD&Co, M, 18K, Kattfot.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 10 mm.
Vikt 2,6 gram.

Bruksskick.

Antal besök: 844