BIJOUTERIER, 1900-tal.

BIJOUTERIER, 1900-tal.
261664. BIJOUTERIER, 1900-tal.

Örhängen, halsband, broscher.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Örhängen, halsband, broscher.

Åldersslitage.

Antal besök: 1 084