2616573. EN KOMPLETT ROYAL ALBERT TESERVIS.
I Old Country Rose-mönstret ingår: En stor tallrik, 6 Medium och 6 små tallrikar, 6 koppar och fat, sockerskål, en grädde och mjölkkanna. (28 stycken totalt).
Allmänt slitage på lacken på grund av ålder och användning, inga skador.