EN KOMPLETT ROYAL ALBERT TESERVIS.

2616573. EN KOMPLETT ROYAL ALBERT TESERVIS.

I Old Country Rose-mönstret ingår: En stor tallrik, 6 Medium och 6 små tallrikar, 6 koppar och fat, sockerskål, en grädde och mjölkkanna. (28 stycken totalt).

Allmänt slitage på lacken på grund av ålder och användning, inga skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 390