TALLRIKAR, 6 st, glas, Josef Frank, Firma Svensk Tenn, Reijmyre och Gullaskruf, 1900-tal.

26161. TALLRIKAR, 6 st, glas, Josef Frank, Firma Svensk Tenn, Reijmyre och Gullaskruf, 1900-tal.

Diameter ca 27 cm.

Bruksslitage. Fotnagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 27 cm.

Bruksslitage. Fotnagg.

Antal besök: 5 465