JEAN RAGNAR. Olja på pannå, "Höst med skylar", signerad.

261545. JEAN RAGNAR. Olja på pannå, "Höst med skylar", signerad.

44 x 60 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

44 x 60 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 3 636