BORDSLAMPA, mässing, barock/rokoko stil, 1900-talets andra hälft.

261509. BORDSLAMPA, mässing, barock/rokoko stil, 1900-talets andra hälft.

Höjd 70 cm till glödlampa.

Lätt bruksslitage.
Elen ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 70 cm till glödlampa.

Lätt bruksslitage.
Elen ej genomgången.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 3 629