SPEGEL, 1900-talets slut.

SPEGEL, 1900-talets slut.
261404. SPEGEL, 1900-talets slut.

Dekor av svan samt blommor.
Slipade kanter.
Yttermått 65,5 x 65,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dekor av svan samt blommor.
Slipade kanter.
Yttermått 65,5 x 65,5 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 632