PARAPLYSTÄLL, järn, nyrenässans, 18/1900-tal.

261337. PARAPLYSTÄLL, järn, nyrenässans, 18/1900-tal.

Löstagbar kopp. Höjd 65, bredd 43 cm.

Åldersslitage. Färgbortfall i koppen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 685